środa, 30 maja 2018

Wieczór panieński z atrakcjami

Wielu osobom wydaje się, że organizacja wieczoru panieńskiego to błahostka. Ale czy to prawda?
Wbrew pozorom zorganizowanie przyjęcia z okazji utraty stanu panieńskiego nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać. Jest to szczególny dzień i dotyczy ważnego wydarzenia w życiu przyszłej panny młodej, dlatego powinien być wyjątkowy. Współcześnie wieczory panieńskie wyglądają inaczej. Dawniej panna młoda wraz z najbliższymi przyjaciółkami żegnała swój wolny stan przy długich rozmowach. Dziś każda taka zabawa zakłada wymyślne gry, atrakcje czy zadania, jak wobec tego zorganizować interesujący wieczór panieński?


Wybierz element łączący zaproszone dziewczyny

Podstawą organizowania tego wyjątkowego wieczoru panieńskiego powinien być element spajający grupę uczestniczącą w zabawie. Wybierzmy kolorowe czapeczki, krawaty czy chustki, które odróżnią nas od innych osób bawiących się w wybranym przez nas miejscu. Takie elementy wpływają podświadomie na przyszłą pannę młodą oraz zaznaczają jeszcze jej stan wolny. Nie sposób zorganizować szalonej imprezy bez dowcipnych produktów dlatego śmieszne elementy zwiększą jakość wieczoru panieńskiego. Warto także wymyślić i powiązać z wybranym przez nas detalem ciekawe gry, zabawy czy wyzwania dla zaręczonej dziewczyny. Pamiętajmy także, że jest to wątkowa okazja i jedyna w życiu wybranej dziewczyny, musi ona ją zapamiętać i mile wspominać. Pamiętajmy także, że wieczór panieński ma być ostatnią okazją do zażywania przyjemności przed ślubem, dlatego warto by elementy miały nacechowanie humorystyczne. Znajdź pomysłową zabawę

Bardzo ciekawym pomysłem na wieczór panieński jest zorganizowanie indywidualnej listy zadań, które podczas trwania zabawy musi zrealizować przyszła panna młoda. Zaproszone dziewczyny z reguły znają swoją przyjaciółkę, dla której ten dzień jest organizowany, dlatego znalezienie zabawy musi zawierać kreatywne elementy ale także przystępne dla organizatorki. Dość popularną zabawą jest wypisanie listy z charakterystycznymi cechami panów znajdujących się w okolicy miejsca, które wybraliśmy i poproszenie przyszłej panny młodej o zrobienie sobie z nimi zdjęć. Możemy na przykład nakreślić aby podeszła do mężczyzny z brodą albo takiego, który akurat dziś założył koszulę. Warunki zabawy wypisujemy dowolnie.  Kluczem do udanego przyjęcia jest kreatywność osób zaproszonych dlatego możemy zmieniać podany scenariusz i dostosowywać go do własnych potrzeb.

Jeżeli organizujecie swój wieczór panieński akurat we Wrocławiu, polecamy sprawdzić atrakcje na: http://www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski/.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz