niedziela, 22 grudnia 2013

Jak wybrać idealną ślubną stylistkę fryzur?

Jak to możliwe, że mimo upału, stresu, tańca do białego rana - fryzura nadal jest idealna? Zapytajcie profesjonalnej fryzjerki! A właściwie - oddajcie się w jej ręce. Jej talent i wiedza, w połączeniu z odpowiednimi kosmetykami sprawią, że Wasze fryzury będą się  "trzymać" do rana. A jak wybrać idealną ślubną stylistkę fryzur o tym w dalszej części artykułu.

Trwałość fryzury ślubnej

Trwałość zależna jest przede wszystkim od rodzaju włosa. Dobra stylistka podpowie, jakie fryzury byłyby dla Was najlepsze, a jakich unikać. Kręcone, proste? Rozpuszczone, związane? Zaufajcie jej! Zwróćcie tylko uwagę na to, czy słucha Waszych uwag i wyjaśnia wątpliwości. 
Wybór stylistki fryzur

Jak wybrać idealną ślubną stylistkę fryzur? Szukajcie wśród osób, które pracują przy sesjach zdjęciowych! Osoby te są bardzo kreatywne, ich obowiązkiem jest być na bieżąco z trendami. W salonach również zdarzają się perełki, trzeba jednak dobrze szukać, a w końcu znajdziemy fryzjerów, którzy nie zamykają się wyłącznie na pracę w zakładzie. Warto dowiedzieć się, czy stylistka fryzur jest mobilna i dojedzie do Was w dniu ślubu. Zwykle ślubne fryzjerki z większych miast typu Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań itd., dojeżdżają do klientów spoza obrębów miasta. Oczywiście dojazd jest wliczony w koszta. No właśnie…cena. Jak wybrać dobrze, aby nie przepłacić? Nie bez znaczenia jest tutaj rejon, w którym pracują fryzjerki. W Warszawie są znacznie wyższe ceny niż we Wrocławiu czy Poznaniu. Porównajcie prezentowane portfolio ślubnej specjalistki z ceną. Powinno rozwiać to wasze wątpliwości.  Na pewno nie sugerujcie się też niskimi cenami. Często nie idzie to w parze z doświadczeniem i umiejętnościami. Fryzura ślubna musi być idealna! Dlatego warto przetestować fryzjerkę podczas wykonywania próbnej fryzury.Fryzura próbna

Na próbne czesanie zabierzcie inspiracje. To ułatwi kontakt i przyspieszy dojście do idealnej fryzury ślubnej. Musi ona pasować także do charakteru sukienki - opiszcie ją dokładnie lub pokażcie zdjęcia. Nie zapomnijcie o delikatnym bądź wieczorowym makijażu. Jeśli jest możliwość, abyście pojawiły się na próbnym czesaniu po próbnym makijażu, świetnie! Przy fryzurze ślubnej, która jest poniekąd wieczorowa, twarz bez makijażu nie będzie prezentować się korzystnie, co wpłynie również na ocenę samej fryzury.
A w dniu ślubu? Fryzura będzie jeszcze piękniejsza, trwalsza, a stylistka włosów sprawi, że zrelaksujecie się przed tym, co nastąpi za kilka godzin... 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz